• Szkoła Podstawowa im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi
    63-840 Krobia

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Wtorek 23.10.2018

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

• Użytkownicy mobilni
    Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

• Plan Lekcji i Zastępstwa
    Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

• Współpraca z Fundacją Studencką Młodzi - Młodym z siedzibą w Częstochowie,
    09.11.2015

Dzięki współpracy z Fundacją Studencką Młodzi - Młodym z siedzibą w Częstochowie, która jest organizacją pożytku publicznego otrzymalismy kwotę przekazana z pitów na nasza szkołę i przeznaczyliśmy ją na zakup sprzętu sportowego.

Fundacji dziękujemy i zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz naszej szkoły.Współpraca z Fundacją Studencką Młodzi - Młodym z siedzibą w Częstochowie, - Obrazek 1 Współpraca z Fundacją Studencką Młodzi - Młodym z siedzibą w Częstochowie, - Obrazek 2

• Szkoła Podstawowa im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi
    Stara Krobia 71